Hakkımızda

Ben Bahar Tüfekci. Size biraz Butik Masal oluşumunu anlatmak istiyorum. 14 yıllık aradan sonra eşimin işi dolayısıyla İstanbuldan memleketim olan Adanaya tekrar dönmek zorunda kaldım. 3 üniversite mezunu bir işsiz olarak evde oturmaya sadece birkaç ay dayanabildim. Ve sonunda eşimin,ailemin desteği ile başladı Masal maceram.Çok ta uzak değildim aslında bu işe.Bu maceraya atılmadan hemen önce İspanya İnditex firmasına bağlı müşteri temsilciliği,tasarım yaptım 8 sene kadar .
Önce evimin bir odasını butik haline getirdim ,ürün seçimi için gelen müşterilerim aynı zamanda evimin misafiri oldu.Zamanla sunduğum ürünler beğenilince kurumsallaşma isteği doğdu ve 08.10.2019 tarihinde Butik Masal kimliği ile resmen satışlara başladık.
Butik Masal ,özel günlerinizde,arkadaş sohbetlerinizde,işyerinizde hangi kıyafetleri seçebileceğiniz konusunda bir çeşit danışmanlık yapıyor.Kendine özgü tasarımlar ve özellikle kaliteden ödün vermeden daha fazla kitleye hitap etmek bizim için herşeyden önemli.
Daha güzel yerlere sizlerle gelebilmenin onurunu ve gururunu her zaman yaşamak dileğiyle ..
Keyifli alışverişler dileriz

* By Bahar Tüfekci *

MİSYONUMUZ

İnandığımız değerler ışığında sürdürülebilir , hızlı ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve güven duyulan bir firma olmak.

VİZYONUMUZ

Çalışanları ile birlikte her zaman için müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet veren ve çağın gerektirdiği değişimlere açık , kendini yenileyebilen kalıcı bir marka olmak.
Close
Close
Close

Sepetim

Shopping cart is empty!

Continue Shopping